UPUTE ZA PRIJAVU U SUSTAV

Objavljena je publikacija "Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2015./2016. - Idemo u srednju!" u kojoj učenici mogu pronaći najvažnije informacije o postupku prijava i upisa u srednje škole u školskoj godini 2015./2016., koji se provodi elektroničkim putem preko mrežne stranice: http://www.upisi.hr.
U publikaciji se mogu pronaći informacije o elementima i kriterijima za upis, načinima i postupcima prijava u sustav različitih kategorija kandidata, prikazima primjera bodovanja za različite obrazovne programe te dobiti uvid u mogućnosti takvog načina prijava i upisa u srednje škole, koji pruža pregled nad osobnim podacima, ocjenama i dodatnim postignućima te detaljan pregled lista poredaka sa strukturom bodova na temelju kojih je izračunat vaš plasman na svakom pojedinom prijavljenom obrazovnom programu.
Iznimno je važno kontinuirano pratiti sve informacije koje se objavljuju na mrežnoj stranici: http://www.upisi.hr, a na kojoj će biti objavljeni uvjeti i kriteriji vrednovanja upisa u obrazovne programe, svi postupci povezani uz prijave, tako i ostali ažurirani podaci, važne obavijesti i detaljne upute za rad sa sustavom.

PRILOŽENI DOKUMENTI:

Kratka slikovna uputa za prijavu u sustav

Upute za prijavu u sustav

Upute za snalaženje na kartici Moji podatci

Jedinstveni popis zdravstvenih kontraindikacija srednjoškolskih obrazovnih programa

Publikaciju možete preuzeti klikom na fotografiju

objavio: Davorka Dadić   datum: 27. 5. 2015.