„MALI VELIKI TALENTI“ U PŠ DUBRAVA

Početkom rujna 2023. g. Konzum je pokrenuo kampanju „Mali veliki talenti“. Za određeni potrošeni iznos u njihovim prodavaonicama, kupcima su se dijelili  kuponi koje su oni mogli donirati školama po izboru. Škole su prikupljene kupone zamijenili za opremu iz područja IT-ja, multimedije, sporta, umjetnosti, znanosti, igre i rekreacije.

I naša mala škola sudjelovala je u ovoj hvalevrijednoj kampanji. Zahvaljujući roditeljima te našoj sumještanki, gospođi Branki Domikulić, sakupili smo 5 500 kupona. Učeničkom veselju nije bilo kraja kad su u našu školu počele pristizati vrijedne nagrade: nogometne, košarkaške, odbojkaške i rukometne lopte, medicinke, odbojkaška mreža, igra hvatanja loptice, društvene igre, set glazbenih instrumenata te set pribora za likovnu kulturu.

Vođeni spoznajom da se sreća množi onda kad se dijeli, odlučili smo darivati udrugu „Prijatelj“ iz Omiša koja okuplja djecu i odrasle s teškoćama u razvoju. Set od 8 društvenih igara, vrećice pune slatkih iznenađenja te čestitke povodom nadolazećih blagdana, poslane su našim novim ¨Prijateljima“. Nadamo se da će im uljepšati i zasladiti njihova druženja.

Ana Beović

objavio: Administrator   datum: 21. 12. 2023.